KONCEPT Systemy Automatycznego Nawadniania Ogrodów Poznań


KONTAKT

adres Marcelińska 89c/7
60-324 POZNAŃ
wielkopolskie
telefon tel. pokaż


email pokaż
Katalog produktów:
Oczka Wodne Folia EPDM Poznań Oczka Wodne Folia EPDM Poznań Oczka wodne folia EPDM - geomembrana EPDM, to najlepsza wykładzina do oczek wodnych, zbiorników retencyjnych, kąpielisk, stawów, itp. Membrana EPDM, jest odporna na różne warunki atmosferyczne, takie jak promieniowanie UV, niskie i wysokie temperatury. Dzięki doskonałym właściwościom hydroizolacyjnym, folia EPDM, zdecydowanie wyróżn ... (czytaj więcej)
Fontanny z Piaskowca Poznań Fontanny z Piaskowca Poznań Fontanny z piaskowca - które polecamy Państwu, to coraz bardziej popularne i stające się ozdobą każdego ogrodu fontanny, wpływające korzystnie na wizerunek miejsca, w którym lubimy spędzać wolny czas. Fontanny do ogrodu dają większe poczucie orzeźwienia i świeżości, szczególnie w upalne dni, kiedy zmęczeni ... (czytaj więcej)
Układy Zraszania Płyt Poślizgowych Poznań Układy Zraszania Płyt Poślizgowych Poznań Układy zraszania płyt poślizgowych - jazda samochodem po zroszonej płycie poślizgowej, to skuteczny i efektywny sposób na podniesienie umiejętności kierowania pojazdem dla wszystkich typów aut, sprawdzających nie tylko umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach pogodowych na jezdni, podczas podróży, ale także sprawdzenie przy ... (czytaj więcej)